Amio, X4 Aviator, H7/H18 Led Pár, 44W 6500k 12V
Amio, X4 Aviator, H7/H18 Led Pár, 44W 6500k 12V
21 500 Ft
ÚJ

Amio, X4 Aviator, H7/H18 Led Pár, 44W 6500k 12V

Amio, X4 Aviator, H7/H18 Led Pár, 44W 6500k 12V
Amio, X4 Aviator, H7/H18 Led Pár, 44W 6500k 12V

Az AMiO X4 AVIATOR LED izzók tökéletesen illeszkednek 1 az 1-hez.


Mérete megegyezik a normál izzóéval. H7/H18 izzócsere


Tökéletesen illeszkedő modell – felejtsd el a szerelési problémákat, a módosításokat, a tömítetlen gőzölgő fényszórókat, a burkolat díszítését és az adaptereket.

A konstrukció olyan anyagokat használ, mint az alumínium és a réz, kivételes élettartamot és hatékony hőelvezetést biztosít

Optimális geometria és diódák elhelyezése a szükséges vágási vonal és a maximális fényerő beállításához.

Nagyszerű kialakítás, amely lehetővé teszi a telepítést ott, ahol a klasszikus, hűtőbordával ellátott LED-es utólagos felszerelések nem illenek. Ideális lencse alakú és hagyományos fényszórókhoz. Nincs IR és UV sugárzás – nem égetik el a reflektorokat

 

Paraméterek:

 

A CANBUS beépített dekóder az autók 95%-ában nem okoz kiégett izzó hibát

Fényszín Xenon Fehér 6500K Teljesítmény 44W Az izzó hűtése elektronikus ventilátoron és rézmagon alapul. Mérete megegyezik a hagyományos volfrámizzóéval. Feszültség 12V A diódák élettartama 50000 óra Fényforrás CHIP LED 7330 diódák Az izzókészlet fényintenzitása 3936LM Az izzók nem zavarják az FM/CB rádió vételét. A LED-ek pontosan ugyanott helyezkednek el, mint a hagyományos izzószál - az olyan paraméterek, mint a geometria és a fényhatárvonal, változatlanok maradnak.

A készlet fénykibocsátása többszörösen erősebb, mint egy hagyományos halogénkészleté.

Az izzók CHIP LED 7330-at tartalmaznak, amelyek nagyon erős fényt biztosítanak, így páratlanok a hagyományos volfrámizzókkal vagy xenonizzókkal szemben. Pontos elhelyezésük nem vakítja el a szemből érkező sofőrt.

Az izzók polarizációmentesek. Ez azt jelenti, hogy bármilyen helyzetben világítanak, függetlenül az autó +/- elrendezésétől.

A fejlett technológia ellenére a beszerelés triviálisan egyszerű – a régi izzó helyére kell beszerelni.

A hosszú távú, problémamentes működés biztosítása érdekében a gyártó egy rézmagot szerelt be, amely kiválóan alkalmas a hő összegyűjtésére, és közvetlenül mögé egy ventilátort helyezett, amely hűti a szóban forgó magot.

A LED-es utólagos beszerelések eltérő áram-feszültség karakterisztikájuk miatt egyes autómodelleknél az úgynevezett kiégett izzó hibaüzenetet okozhatják. A Canbus rendszer a járművek 95%-át lefedi, és sajnos nem mindig működik tökéletesen. Ha járműve szigorú világításvezérléssel van felszerelve, javasoljuk további Canbus ellenállások beszerelését, vagy teljes Canbus sorozatú izzók vásárlását.

1DB azonnal, összesen 10DB rendelhető.
21 500 Ft
Központi raktár
1 DB
Székesfehérvár Homasita
2 DB
Üllői út Homasita
2 DB
Újbuda Homasita
2 DB
Pólus Homasita
3 DB
Adatok
Cikkszám
0503764
Gyártó adatai
AMIO SP.Z.O.O.
41-807 ZABRZE HANDLOWA 3
info@amio.pl
www.amio.pl
Hasonló termékek